Nowoczesny.pl
Nowoczesny.pl > Biznes > Książki e commerce. Tytuły, z którymi prowadzenie sklepu internetowego będzie łatwiejsze

Książki e commerce. Tytuły, z którymi prowadzenie sklepu internetowego będzie łatwiejsze

Książki e commerce. Tytuły, z którymi prowadzenie sklepu internetowego będzie łatwiejsze

Sklep internetowy to dziś ważny element niemal każdego biznesu. Biografie milionerów coraz częściej zaczynają się właśnie w sieci. Handel e-commerce ma się znakomicie i w najbliższych latach powinien obracać jeszcze większymi pieniędzmi. Umiejętne prowadzenie sklepu internetowego nie jest jednak wcale łatwym przedsięwzięciem. By zyskać nowe możliwości i zwiększyć konkurencyjność, potrzebna jest wiedza i umiejętności. Ich źródłem mogą być książki e commerce. Poznaj tytuły, które będą najbardziej pomocne!

“Jak założyć sklep internetowy?” – Krzysztof Bartnik

Książki e-commerce pomogą Ci już na początku przygody z handlem internetowym. Pod redakcją Krzysztofa Bartnika powstał praktyczny poradnik, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i odpowie na najważniejsze pytania na starcie e-biznesu.

Znajdziesz tu wskazówki związane z wyborem odpowiedniej platformy internetowej dla Twojej działalności. Zdobędziesz wiedzę na temat prawnych zagadnień związanych z funkcjonowaniem sklepu i podpisywaniem umów. To także porady na temat wyglądu samego sklepu – musisz zaprojektować go tak, by klienci mogli korzystać z niego intuicyjnie. To wiedza praktyków e-commerce, po którą warto sięgnąć.

“Wordpress WooCommerce. Stwórz zyskowny sklep internetowy” – Dariusz Pichalski

To kolejna pozycja, która pomoże Ci w założeniu sklepu internetowego. Jeśli platformą, na którą się zdecydujesz, będzie WordPress z wtyczką WooCommerce, nikt nie poprowadzi Cię przez proces uruchamiania sklepu lepiej niż Dariusz Pichalski. A że ten wybór jest uzasadniony, przekonują liczby – właśnie WordPress jest podstawą największej liczby sklepów internetowych na świecie.

Co znajdziesz w tej książce? Wiedzę, która pozwoli Ci na założenie sklepu nawet wtedy, gdy nie jesteś programistą. Wskazówki, jak wybrać domenę Twojego sklepu. Praktyczne porady, co zrobić, by sklep jak najszybciej zaczął zarabiać. Najprościej rzecz ujmując: wszystko, co trzeba wiedzieć o WooCommerce.

“Technologia w e-commerce” – Piotr Karwatka

Książki e commerce zazwyczaj podchodzą do problemu albo od strony biznesowej, albo technologicznej. Piotr Karwatka połączył oba te podejścia i stworzył kompendium wiedzy, które przyda się zarówno na starcie e-biznesu, jak i na jego kolejnych etapach. To niezbędnik wiedzy menedżerskiej, która pozwoli Ci na mądre prowadzenie sklepu internetowego.

Jak dbać o bezpieczeństwo danych? Jak radzić sobie z dużym obciążeniem sklepu? Jak zapewnić sklepowi wydajny hosting? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań już czekają na Ciebie w “Technologii e-commerce”.

“Biblia e-biznesu 3.0” – red. Maciej Dutko

Prawdopodobnie nie tylko w Polsce, ale i na świecie nie ma innej książki e commerce, w której swoją wiedzą dzieli się tak wielu specjalistów od e-biznesu. Nic dziwnego, że “Biblia e-biznesu” to bestseller, który doczekał się już trzeciego wydania.

To kompleksowa wiedza ze wszystkich obszarów związanych z prowadzeniem sklepu internetowego. Znajdziesz tu porady, jak zacząć sprzedaż w internecie, ale także szczegółowe wskazówki dotyczące działań marketingowych, analizy danych, bezpieczeństwa w sieci czy reakcji na napięcia z klientami. Biblia to biblia – każdy powinien ją przeczytać!

Podsumowanie: jakie książki e commerce ułatwią Ci prowadzenie sklepu internetowego?

Książki e commerce podpowiedzą Ci w każdym z obszarów, w którym musisz się poruszać w sieci. Po lekturze “Jak założyć sklep internetowy” oraz “Wordpress WooCommerce. Stwórz zyskowny sklep internetowy” początki w e-biznesie będą znacznie prostsze. Prowadzenie sklepu internetowego ułatwi Ci “Technologia w e-commerce”, jak również “Biblia e-biznesu”. Te tytuły to skarbnica praktycznej wiedzy.

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

Dlaczego wynajem ekspresu do kawy to dobre rozwiązanie?

Dlaczego wynajem ekspresu do kawy to dobre rozwiązanie?

  • Przeczytasz w 3 minut
  • 133 wyświetleń
Książki dla przedsiębiorców, które rozwiną Twoją firmę

Książki dla przedsiębiorców, które rozwiną Twoją firmę

  • Przeczytasz w 3 minut
  • 272 wyświetleń
Jakie wino do sushi?

Jakie wino do sushi?

  • Przeczytasz w 7 minut
  • 257 wyświetleń
Jak zapakować wino na prezent? 10 pięknych i prostych pomysłów

Jak zapakować wino na prezent? 10 pięknych i prostych pomysłów

  • Przeczytasz w 4 minut
  • 1099 wyświetleń

© 2023 Nowoczesny.pl