Nowoczesny.pl
Nowoczesny.pl > RTV i AGD > Porównywarka smartfonów – Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5

Porównywarka smartfonów – Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5

Porównywarka smartfonów – Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5

Porównywarka smartfonów – Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5

Interesuje Cię oferta nowoczesnych smartfonów Samsung Galaxy, jednak wahasz się, który model wybrać? Poznaj zalety smartfonów Samsung Galaxy Z Flip5 i Samsung Galaxy Z Fold5 i dowiedz się, które urządzenie będzie bardziej odpowiadać Twoim potrzebom. Nasza porównywarka smartfonów Ci w tym pomoże.

Porównywarka smartfonów – dlaczego warto skorzystać z tej opcji?

Zastanawiasz się, jaki konkretny model smartfonu Samsung Galaxy wybrać? W tym artykule dowiesz się, jakie są podstawowe różnice między smartfonem Samsung Galaxy Z Flip5 a Samsung Galaxy Z Fold5. Informacje te mogą pomóc Ci w wyborze Twojego wymarzonego urządzenia, które będzie w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Z artykułu uzyskasz wiele technicznych informacji na temat parametrów smartfonów, co umożliwi porównywanie telefonów pod kątem aparatu, mocy obliczeniowej czy wielkości ekranu.

Porównywarka smartfonów pozwoli Ci również dowiedzieć się, do czego będzie zdolne Twoje urządzenie, gdy ocenisz je pod kątem aktualnych parametrów technicznych. Pamiętaj, że porównanie wydajności telefonów to jedna z najbardziej istotnych rzeczy, ponieważ ta cecha bezpośrednio przekłada się na komfort korzystania z urządzenia.

Porównaj telefony i dowiedz się, który lepiej spełni Twoje oczekiwania.

Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5

Zastanawiasz się, czym charakteryzuje się Galaxy Z Fold5? Zdecydowanie jest to wysoka wydajność w grach dzięki najszybszemu procesorowi Snapdragon wykorzystywanemu w tego typu urządzeniach – Snapdragon 8 Gen2 dla Galaxy. Nie bez znaczenia jest też podwójna bateria o pojemności 4400 mAh (typowej)*, która dostosowuje zużycie energii do potrzeb użytkownika. Jednak tym, co najbardziej wyróżnia to urządzenie, jest 7,6-calowy wyświetlacz główny, który można złożyć**. Konstrukcja zawiasu sprawia, że smartfon może dopasować się do Twojej dłoni, a smukła obudowa umożliwia pewny chwyt. Dzięki znacznej ilości miejsca na wyświetlaczu możliwe jest podzielenie go na trzy okna, między którymi przełączanie się jest bardzo proste i intuicyjne.  

Natomiast Samsung Galaxy Z Flip5 to urządzenie dla osób, które cenią sobie szczególnie kompaktowość. Posiada ono ekran zewnętrzny o przekątnej 3,4 cala***. Ekran ten umożliwia Ci wykonywanie wielu zadań na złożonym telefonie. Dzięki zawiasowi Flex, możesz złożyć Galaxy Flip5 na płasko, aby z łatwością wsunąć go do kieszeni.

Porównanie parametrów wybranych modeli Samsung Galaxy

Porównywarka telefonów pozwala zestawić techniczne parametry obu modeli Samsung Galaxy z serii Z. Tym, co łączy urządzenia, jest ośmiordzeniowy procesor. Różni je natomiast wielkość wyświetlacza, a także proporcje ekranów i jasność aparatu. Ponadto Galaxy Z Fold5 ma większą pamięć RAM (12GB), a także pamięć wbudowaną (nawet 1TB). Ma też większą pojemnością baterii.

To, jaki smartfon wybierzesz, powinno zależeć od Twoich indywidualnych potrzeb. Warto jednak rozważyć opcję, jaką są składane smartfony, czyli nie tylko nowoczesne, ale i wygodne rozwiązanie dla fanów technologii i designu.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

*Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych innej firmy. Typowa wartość to szacunkowa wartość średnia uwzględniająca odchylenie pojemności baterii wśród próbek baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa wynosi 4270 mAh dla Galaxy Z Fold5 i 3591 mAh dla Galaxy Z Flip5. Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od środowiska sieciowego, wzorców użytkowania i innych czynników.

**Mierzony po przekątnej, rozmiar głównego ekranu Galaxy Z Fold5 wynosi 7,6 cala w pełnym prostokącie i 7,4 cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów; rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi.

***Mierząc po przekątnej, ekran zewnętrzny Galaxy Z Flip5 ma rozmiar 3,4 cala w pełnej prostokątnej formie; rzeczywisty widoczny obszar to około 95% pełnego prostokątnego obszaru ze względu na zaokrąglone rogi i dolne wycięcie.

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

Zegarek Orient złoty – jak go nosić i które modele są warte uwagi?

Zegarek Orient złoty – jak go nosić i które modele są warte uwagi?

  • Przeczytasz w 4 minut
  • 259 wyświetleń
Portale kominkowe od Emultimax – doskonała dekoracja każdego wnętrza!

Portale kominkowe od Emultimax – doskonała dekoracja każdego wnętrza!

  • Przeczytasz w 3 minut
  • 123 wyświetleń
Jak negocjować lepsze warunki pożyczki i zaoszczędzić pieniądze?

Jak negocjować lepsze warunki pożyczki i zaoszczędzić pieniądze?

  • Przeczytasz w 5 minut
  • 192 wyświetleń
Serwisy obiadowe – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Serwisy obiadowe – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

  • Przeczytasz w 3 minut
  • 112 wyświetleń

© 2023 Nowoczesny.pl