Nowoczesny.pl
Nowoczesny.pl > Wnętrza > Prezent na Święta dla dorosłego dziecka do pierwszego własnego mieszkania – wybierz odkurzacz od Dreame

Prezent na Święta dla dorosłego dziecka do pierwszego własnego mieszkania – wybierz odkurzacz od Dreame

Prezent na Święta dla dorosłego dziecka do pierwszego własnego mieszkania – wybierz odkurzacz od Dreame

Jeżeli wybierasz się na Święta do dorosłego dziecka, które właśnie nabyło swoje pierwsze mieszkanie, to w prezencie świątecznym możesz podarować mu coś praktycznego. Polecamy odkurzacze Dreame, które sprawdzają się zarówno na małych, jak i większych powierzchniach. Warto poznać bliżej specyfikację poszczególnych modeli, by wybrać ten najodpowiedniejszy na prezent.

Dreame H12 Core – odkurza i mopuje albo zasysa zanieczyszczenia 

Jeżeli chcesz zapewnić swojemu dorosłemu dziecku urządzenie do mycia i odkurzania podłogi w jednym, to dobrze sprawdzi się bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania Dreame H12 Core. Warto wiedzieć, że może identyfikować poziom zabrudzeń i dostosowywać do niego tryb swojej pracy. Może być użytkowany w trybie auto albo Suction. W przypadku tego ostatniego wykorzystuje się siłę ssania, natomiast nie mopuje się powierzchni. Dzięki temu można wchłonąć mokrą plamę. Jednocześnie aby nie przenosić zabrudzeń na inne powierzchnie wystarczy włożyć odkurzacz wyposażony w wałek ze szczotką do podstawy i włączyć przyciskiem tryb samooczyszczania. Dzięki niemu szczotka zostanie wypłukana, odwirowana i wyszorowana. Jest wtedy gotowa do ponownego użycia. Zatem nie trzeba jej zdejmować, by czyścić ręcznie czy też prać. Dzięki tak funkcjonalnemu urządzeniu można szybko wysprzątać powierzchnię i to bez szczególnego zmęczenia. 

Dreame T30 – skutecznie usuwa roztocza kurzu domowego i alergeny do 0,3 mikronów 

Kolejną propozycją na świąteczny prezent na nowe, pierwsze mieszanie jest Dreame T30. Ten pionowy odkurzacz bezprzewodowy wyposażony jest w 5-stopniowy system filtracji. Dzięki temu można pozbyć się z różnych powierzchni zarówno roztoczy, jak i alergenów, a skuteczność sięga ponad 99% w odniesieniu do alergenów do 0,3 mikronów. W tym przypadku nie jest dostępny tryb czyszczenia na mokro, ale właśnie działanie antyalergiczne to rekompensuje. Dodatkowo trzeba wspomnieć o znacznej żywotności baterii, która wynosi aż 90 minut. Akumulator ma przy tym pojemność 2900 mAh x8, a siła ssania wynosi nawet 23000 Pa. Dzięki automatycznemu trybowi pracy można jeszcze lepiej optymalizować działanie odkurzacza i wydłużyć maksymalnie jego pracę na jednym ładowaniu. Warto zwrócić uwagę na wyposażenie tego modelu w dyszę szczelinową, uniwersalną, a także elektroszczotkę. Dzięki temu możliwe jest usuwanie zanieczyszczeń i kurzu praktycznie z każdego miejsca, co jest niewątpliwym atutem tego urządzenia.    

Dreame D9 Max – robot sprzątający pracujący do 150 minut na jednym ładowaniu 

Jeżeli dziecko dużo pracuje i ma mało czasu na spełnianie się w domowych obowiązkach takich jak sprzątanie, to można podarować mu na Gwiazdkę robot sprzątający. Dzięki temu będzie mogło zajmować się swoimi sprawami, a w tym czasie robot sprzątający wykona odpowiednią pracę. Może odkurzyć powierzchnię, ale również ją mopować. Dreame D9 Max jest urządzeniem niezwykle wydajnym, bo może pracować nieprzerwanie przez 150 minut. Nie trzeba obawiać się, że zderzy się z meblami czy inną przeszkodą, bo wyposażony jest w czujniki. Do tego wykorzystuje laserową technologię nawigacji LiDAR. Dzięki skanowaniu pokoju w 360 stopniach ustala optymalną trasę sprzątania i wykonuje je w możliwie najkrótszym czasie. Można nim sterować przy użyciu smartfona, a także programować jego pracę. W tym czasie można robić coś zupełnie innego, a jednocześnie ma się pewność, że mieszkanie będzie odpowiednio wysprzątane. Jeżeli chcesz zrobić dorosłemu dziecku praktyczny prezent na nowe mieszkanie na Święta, to sprawdź ofertę na stronie: https://sklep.dreame-polska.pl/.       

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

Skórzana listonoszka męska – nowy stary trend w 2024 roku!

Skórzana listonoszka męska – nowy stary trend w 2024 roku!

  • Przeczytasz w 3 minut
  • 143 wyświetleń
Dekoracja stołu w salonie – 10 inspiracji

Dekoracja stołu w salonie – 10 inspiracji

  • Przeczytasz w 12 minut
  • 285 wyświetleń
Japońska toaleta – poznaj innowacyjne rozwiązanie do każdej łazienki

Japońska toaleta – poznaj innowacyjne rozwiązanie do każdej łazienki

  • Przeczytasz w 6 minut
  • 447 wyświetleń
Wąż świetlny LED – jak kreatywnie wykorzystać go do dekoracji przestrzeni?

Wąż świetlny LED – jak kreatywnie wykorzystać go do dekoracji przestrzeni?

  • Przeczytasz w 2 minut
  • 55 wyświetleń

© 2023 Nowoczesny.pl